Onze teams

Ready to attack? Wij zitten er klaar voor. Loop niet te lang rond met vragen, stel ze gewoon. Neem contact met ons! Jaag je naar adresgegevens? Check onze vestigingen hieronder. Wacht niet tot er een golf ontstaat, creëer je eigen.

Onze kantoren

Amsterdam
Arnhem
Breda
Eindhoven
Rotterdam
Tilburg
Urmond

Onze staf & directie

Backoffice
Directie
Finance
Marketing
People & Culture
Claudia

Claudia Brandenburg

Office Manager
M

085 - 4 873 673

E

cbrandenburg@techsharks.nl

placeholder

Martijn van Dommelen

Salarisadministrateur
M

+31 6 11 28 98 74

E

verloning@techsharks.nl

Britt

Britt Luijten

Business Manager Procesindustrie
M

+31 6 11 18 63 67

E

bluijten@techsharks.nl

Cas

Cas Breukers

BUSINESS MANAGER PROCESINDUSTRIE
M

+31 6 15 64 85 07

E

cbreukers@techsharks.nl

Collin

Collin Emonts

Business Manager Maakindustrie
M

+31 6 15 65 14 45

E

cemonts@techsharks.nl

Kay

Kay Vente

Business Manager Procesindustrie
M

+31 6 15 08 95 74

E

kvente@techsharks.nl

Marcello

Marcello Tucci

Business Manager Procesindustrie
M

+31 6 11 67 18 74

E

mtucci@techsharks.nl

Patrick

Patrick Coenen

Business Manager Maakindustrie
M

+31 6 25 33 11 85

E

pcoenen@techsharks.nl

Wesley

Wesley van der Molen

Business Manager Procesindustrie
M

+31 6 29 31 91 84

E

wvandermolen@techsharks.nl

nick

Nick van Roessel

Sourcing Manager Procesindustrie
M

+31 6 11 05 22 80

E

nvanroessel@techsharks.nl

Heather

Heather Campbell

Sourcing Specialist Procesindustrie
M

+31 6 15 11 38 96

E

hcampbell@techsharks.nl

portet website 0050 aysa

Aysa Schinkel

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 25 11 61 58

E

aschinkel@techsharks.nl

BART HURKENS - profile photo

Bart Hurkens

Operationeel Directeur Procesindustrie
M

+31 6 21 16 84 68

E

bhurkens@techsharks.nl

tjeu

Tjeu Hamers

Directeur Maakindustrie
M

+31 6 10 08 53 86

E

thamers@techsharks.nl

boukje

Boukje Rooijackers

Financieel Medewerker
M

+31 6 18 51 80 62

E

brooijackers@techsharks.nl

Bram

Bram van Hest

Corporate Recruiter Maakindustrie
M

+31 6 11 40 43 38

E

bvanhest@techsharks.nl

CHRISTIAN VAN VESSEM - profile photo

Christian van Vessem

Commercieel Directeur Procesindustrie
M

+31 6 52 09 34 11

E

cvanvessem@techsharks.nl

placeholder

Denise Geerts

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 21 60 64 38

E

dgeerts@techsharks.nl

daniel leighton

Daniel Leighton

Controller
M

+31 6 31 90 25 18

E

dleighton@techsharks.nl

diana Ungueanu

Diana Ungureanu

Office manager
M

+31 6 44 90 78 68

E

dungureanu@techsharks.nl

Emma

Emma Ward

Creative
M

+31 6 52 61 93 40

E

eward@techsharks.nl

Erik van den Hoff

Erik van den Hoff

Head of People & Culture | Vertrouwenspersoon
M

+31 6 46 60 26 32

E

evandenhoff@techsharks.nl

Inge van Osch

Inge van Osch

Office Manager
M

+31 6 31 68 85 05

E

ivanosch@techsharks.nl

Janneke van den Heuvel

Janneke van den Heuvel

Controller
M

+31 6 15 19 43 37

E

jvandenheuvel@techsharks.nl

jelle

Jelle Koenekoop

Corporate Recruiter Procesindustrie
M

+31 6 21 97 41 04

E

jkoenekoop@techsharks.nl

Jeremy

Jeremy Korari

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 21 30 58 88

E

jkorari@techsharks.nl

Jeroen

Jeroen Huis in 't Veld

Talent Manager Procesindustrie
M

+31 6 29 40 28 72

E

jhuisintveld@techsharks.nl

Jeroen Tijink

Jeroen Tijink

CEO
M

+31 6 29 59 51 63

E

jtijink@techsharks.nl

Kelly

Kelly Persoons

Talent Manager Maakindustrie
M

+31 6 46 03 77 68

E

kpersoons@techsharks.nl

Luca

Luca Buijnsters

Talent Manager Procesindustrie
M

+31 6 21 59 26 17

E

lbuijnsters@techsharks.nl

Marjanne Vos

Marjanne Vos

Promise Manager
M

+31 6 15 65 24 69

E

mvos@techsharks.nl

Mark Rap

Mark Rap

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 21 60 29 05

E

mrap@techsharks.nl

Max

Max Kuijpers

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 38 16 85 68

E

mkuijpers@techsharks.nl

Maxime

Maxime van Esch

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 15 33 78 05

E

mvanesch@techsharks.nl

Natalie

Nathalie van Buggenum

Talent Manager Procesindustrie
M

+31 6 89 97 05 10

E

nvanbuggenum@techsharks.nl

Nicole

Nicole van den Reek

Content Specialist
M

+31 6 29 22 52 14

E

nvandenreek@techsharks.nl

niek

Niek Ottema

Account Specialist Maakindustrie
M

+31 6 15 60 33 02

E

nottema@techsharks.nl

Niels

Niels Holterman

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 11 91 87 75

E

nholterman@techsharks.nl

olaf

Olaf Heuts

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 15 10 23 06

E

oheuts@techsharks.nl

Robert

Robert Scholte

Corporate Recruiter Procesindustrie
M

+31 6 29 43 63 95

E

rscholte@techsharks.nl

Sabine Horvath

Sabine Horvath

Coördinator Backoffice
M

+31 6 57 65 35 18

E

shorvath@techsharks.nl

Sadaf

Sadaf Khosrawi

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 25 12 24 14

E

skhosrawi@techsharks.nl

Sanne

Sanne Huisman

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 29 41 44 80

E

shuisman@techsharks.nl

Shavonne

Shavonne Schonewille

Account Specialist Maakindustrie
M

+31 6 27 37 79 12

E

sschonewille@techsharks.nl

Pieter

Pieter Verhaeg

CFO
M

+31 6 53 83 18 67

E

pverhaeg@blueoceanstaffing.nl

Suresh

Suresh Sital

Online Marketing Manager
M

+31 6 15 65 17 38

E

ssital@techsharks.nl

Suzanne

Suzanne van der Horst-van Waesberghe

Head of Brand & Marketing
M

+31 6 28 15 92 77

E

svanderhorst@techsharks.nl

vincent

Vincent de Klerk

Talentmanager Procesindustrie
M

+31 6 89 97 04 00

E

vdeklerk@techsharks.nl

Lhenn

Lhenn Wiltink

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 21 92 06 60

E

lwiltink@techsharks.nl

Noud Nijskens

Noud Nijskens

Assistent Controller
M

+31 6 23 87 12 33

E

nnijskens@techsharks.nl

profielfoto roy nijman

Roy Nijman

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 38 16 85 69

E

rnijmane@techsharks.nl

profielfoto pleun

Pleun van Noesel

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 52 66 34 13

E

pvannoesel@techsharks.nl

placeholder

Grace Dhaeze

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 25 51 51 13

E

gdhaeze@techsharks.nl

placeholder

Camille Stouthart

Talentmanager Procesindustrie
M

+31 6 15 65 58 94

E

cstouthart@techsharks.nl

placeholder

Joost Blom

Account Specialist Procesindustrie
M

+31 6 25 22 84 01

E

jblom@techsharks.nl

placeholder

Esmee Mol

Talentmanager Procesindustrie
M

+31 6 11 12 4587

E

emol@techsharks.nl

Isabel Peters

Isabel Peters

Corporate Recruiter Procesindustrie
M

+31 6 15 52 89 64

E

ipeters@techsharks.nl

Valerie Oostelbos

Valérie Oostelbos

Corporate Recruiter Maakindustrie
M

+31 6 15 49 84 11

E

voostelbos@techsharks.nl

Lennart

Lennart Canisius

Corporate Recruiter Procesindustrie
M

+31 6 15 49 84 11

E

lcanisius@techsharks.nl